Test na zabieg – przedłużanie rzęs Warszawa

// October 22nd, 2012 // Salon kosmetyczny Warszawa

przedlużanie rzęs w WarszawieChciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat przedłużania rzęs. Wiem, że ten zabieg ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Ja stałam po tej drugiej stronie, jednak po namowie koleżanek postanowiłam spróbować. Myślałam, że ze sztucznymi rzęsami będę wyglądać śmiesznie i niekorzystnie wpłynie to na moje naturalne rzęsy. Jednak fakt, że zaoszczędziłabym czas na malowaniu się był bardzo kuszący. Postanowiłam się umówić do sprawdzonej już osoby. Przyjaciółka poleciła mi usługi Pani Kamili, która jest jej stałą klientką i ceni sobie jej profesjonalizm. W salonie pracują dwie panie. Moimi rzęsami zajęła się Pani Aneta i muszę przyznać już po pierwszej wizycie zmieniłam swoje zdanie na temat przedłużania rzęs. Okazało się, że wystarczy trafić do osoby, która zna się na tym co robi i po problemie.

Dowiedziałam się, że każdy może uzyskać taki efekt jakiego oczekuje. Pani Aneta wytłumaczyła mi, że dla każdego oka rzęsy dobierane są indywidualne. Z moich krótkich jasnych rzęs udało się uzyskać wyjątkowy efekt. Rzęsy są piękne, nie są za krótkie ale też nie za długie, mienią się i podkręcają. Efekt końcowy bardzo mi się spodobał. Muszę pochwalić miejsce w którym byłam, ponieważ wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Przyjęła mnie miła osoba, która krok po kroku wprowadzała mnie w ten zabieg. Całość trwała 3 godziny, czas umilała mi relaksująca muzyka w tle, która pozwoliła odpocząć po całym ciężkim dniu. Miejsce bardzo przytulne. Na koniec dostałam instrukcję jak prawidłowo dbać o rzęsy oraz specjalny prezent – szczoteczkę do rozczesywania rzęs. Czekam właśnie na kolejną wizytę podczas której będę uzupełniać rzęsy. Od Pań dowiedziałam się, że dla stałych klientek przewidziane są rabaty i myślę, że na długo zagoszczę w kalendarzu zapisów. Panie kuszą nowymi, bardzo korzystnymi ofertami dodatkowych usług.

Polecam.
By nie błądzić po internecie w poszukiwaniu wiarygodnego Studia Stylizacji Rzęs podaję link do strony Przedłużanie rzęs Warszawa oraz numer kontaktowy 696-459-944.

Zostaw odpowiedź