Depilacja laserowa, makijaż trwały, medycyna estetyczna – gabinet Elegante

// January 12th, 2010 // Salon kosmetyczny Warszawa

Trzy dni temu skorzystaliśmy z zaproszenia salonu kosmetycznego Elegante, znajdującego się bardzo blisko centrum Warszawy, ul. Ordona 12. Przez blisko kilka godzin zapoznawaliśmy się z wnętrzem gabinetów i pokoi zabiegowych oraz rozmawialiśmy z personelem salonu. Podpytaliśmy również kilku klientów o ich opinie i wrażenia z przeprowadzonych zabiegów. Salon kosmetyczny Warszawa Elegante, w którym byliśmy jest jednym z bardziej ekskluzywnych miejsc tego typu w stolicy, a z wstępnego rozeznania wynika, że cieszy się uznaniem wśród wielu klientek. Poddaliśmy personel próbie wiedzy, sprawdziliśmy posiadane certyfikaty, dowiedzieliśmy się wiele nowego o planach na przyszłość. To czego udało nam się dowidzieć potwierdza dobre opnie o tym salonie, do których dotarliśmy wcześniej oraz sprawia, że możemy go Wam polecić jako miejsce szczególnie warte uwagi.

Królowa kosmetyki w tym salonie, czyli medycyna estetyczna to szeroka gama różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, ulepszających, modyfikujących wygląd twarzy, ciała i sylwetki, skierowane dla kobiet i mężczyzn, którzy co raz częściej odwiedzają gabinety urody. Oczywiście dostępne są też zwykłe zabiegi kosmetyczne, ale wolelibyśmy raczej pisać o zabiegach, które według nas są przyszłością współczesnej kosmetologii i salonów urody. Nie wspominając o tym, że są bardziej sexy :). Numer jeden wśród zabiegów to oczywiście depilacja laserowa Warszawa – dokładnie tak jak w przypadku innych salonów kosmetycznych. Niekwestionowany lider pod względem ilości wykonywanych zabiegów. Co stoi za przyczynami takiego stanu rzeczy? Z pewnością popularyzacja tego zabiegu w prasie, rozwój technologii i bezpieczeństwo oraz oczywiście wysoka, potwierdzona przez wiele klientek skuteczność zabiegu. Trwałe usunięcie włosów, które nie odrastają, z dowolnego miejsca na ciele to poza wygodą życia, czasem również konieczność. Usuwanie owłosienia z górnej wargi i innych miejsc to idealny sposób na zyskanie pewności siebie, zwłaszcza w przypadku kiedy włosy usuwane są całkowicie. Zabieg trwałej depilacji laserowej pozwolił na uwolnienie się od konieczności częstego golenia maszynką, stosowania wosku i innych technik, które działają jedynie doraźnie. Przypominamy przy okazji, że okres od jesieni do wiosny to idealny moment na przeprowadzenie tego zabiegu. Potem może być już za późno, z uwagi na coraz większą intensywność działania słońca na naszą skórę.

Drugim bardzo popularnym zabiegiem jest makijaż permanentny Warszawa, coś co jeszcze kilka lat temu wzbudzało uśmiech politowania z uwagi na zbyt przerysowany, jaskrawy i za bardzo wyrazisty makijaż, dziś jest idealnym sposobem na wygodny styl życia. Wyobraź sobie, że nie musisz nakładać codziennie makijażu, dbać o jego stan w ciągu dnia, nosić na sobie całej tej “tapety”. A jednocześnie wyglądać naturalnie, z delikatnie zarysowanym makijażem trwałem, nie do odróżnienia od zwykłego makijażu kosmetycznego. Sytuacja idealna! Co więcej, obecnie jest to możliwe, dzięki najnowszym technologiom, sprzętowi i doświadczonym osobom nakładającym barwnik w naskórek. Efekty, które widzieliśmy na zdjęciach w salonie, oraz po skończonym zabiegu trwałego makijażu, potwierdzają wysokie umiejętności personelu salonu Elegante.

W skład usług z kategorii zabiegi kosmetyczne Warszawa wchodzi również wiele innych, ciekawych zabiegów, takich jak mikrodermabrazja, mezoterapia, zastrzyki z botoksu i kwasu hialuronowego. Już wkrótce rozpoczną się również zapisy na zabiegi lipolizy laserowej na najnowocześniejszym, świeżo zakupionym sprzęcie do tego zabiegu, który rzuca nowe światło na dotychczasowe zabiegi lipolizy zwykłej.

Z pewnością docenicie wygląd i przytulność tego salonu kosmetycznego, przede wszystkim jednak bezpieczeństwo i profesjonalizm oraz wykwalifikowany personel, lekarzy medycyny estetycznej. Polecamy!

Zostaw odpowiedź