Jakie zabiegi kosmetyczne na lato?

// June 24th, 2010 // Salon kosmetyczny Warszawa

gabinet kosmetyczny w warszawieJadąc nad morze, spotykamy wielu ludzi ze wszystkich zakątków kraju. Co ich łączy?! Wszystkich można zakwalifikować do 4 różnych rodzajów plażowiczów. Sprawdź do jakiej grupy urlopowiczów należysz:
1. Wyznawcy opalenizny
To osoby, które nad morze przyjeżdżają wyłącznie prężyć się do słońca. Przed wyjazdem szczegółowo sprawdzają pogodę na cały okres swojego urlopu. Pochmurna aura nie może zagrozić ich opaleniźnie. Zaopatrzeni są jednocześnie w krem z filtrem UV40 i przyspieszacz opalania. Do wody wchodzą, tylko dlatego, że mokra skóra szybciej absorbuje promienie słoneczne. Poruszają się zgodnie ze wskazówką zegara słonecznego – przekręcają koc lub leżak zawsze w tą stronę w którą akurat świeci słońce.

Ich strój kąpielowy ogranicza się do zasłaniania wyłącznie tych miejsc , które tego wymagają. Ważne jest przecież aby nigdzie na brązowej skórze nie pojawiły się nieopalone ślady kąpielówek. A ciągu roku odwiedzają salon kosmetyczny warszawa aby podkreślać swój koloryt, m.in. dzięki opalaniu natryskowemu SanFx. Przecież nie od dziś wiadomo, że dziewczyny lubią brąz.

2. ProAktywni
Dla nich wachlarz dostępnych aktywności jest nieograniczony. Uważają, że oprócz wyścigów Formuły 1, każdy sport może mieć swój odpowiednik na plaży i morzu. W ich torbie plażowej można znaleźć rakietki do badmintona, piłkę do siatkówki, ringo, kije do nordic walking’u. Próżno ich szukać na leżaku. Dzień na plaży zaczynają od przepłynięcia kilometra, później cały czas spędzają na plażowym boisku do siatkówki. Zawsze są zaopatrzeni w dobre okulary przeciwsłoneczne i sportowe kąpielówki. Swój urlop uważają za definicję rekreacji.

3. Zrelaksowani
To osoby, którzy urlop chcą wykorzystać wyłącznie na odprężenie i odpoczynek. Wybierają miejsca w cieniu lub osłaniają się parasolem plażowym i cały dzień czytają na leżaku książkę. Spacerują, do wody wchodzą tylko do kolan aby nie poddawać się wysiłkowi fizycznemu jakim jest pływanie. Są negatywnie nastawieni do plażowego radiowęzła i osób, które w jakiś sposób zakłócają im cisze i ograniczają możliwość słuchania szumu morza.

4. Modele
To ludzie, którzy zawsze i wszędzie wyglądają idealnie. Są elitą plaży. Przechadzają się brzegiem morza aby zaprezentować modny kostium kąpielowy lub idealnie płaski brzuch. Kilka tygodni przed debiutem na plaży poddali się metodzie Medshape, w ramach zabiegu: usuwanie cellulitu Warszawa . Dlatego w dzień dumnie przechadzają się po plaży, a wieczorami królują w nadmorskich klubach.

Nieważne jakim plażowiczem ty jesteś. Możesz czytać książkę, prężąc się do słońca i prezentować idealnie gładką skórę, którą zapewnia depilacja laserowa warszawa metodą I2PL. Pamiętaj, że najważniejsze jest dobre samopoczucie, które powinno towarzyszyć ci podczas urlopu.

Zostaw odpowiedź